POPULAARSED NAISTE SUVELÕHNAD LÄBI AEGADE

populaarsed naiste suvelõhnad läbi aegade

POPULAARSED NAISTE SUVELÕHNAD LÄBI AEGADE

Suvi, soojad ning pikad päevad kus päike on kõrgel taevas. Rand, soe vesi, jääjoogid ning jäätised. Suurepärased väljasõidud, piknikud ning pikad õhtud. Suvi on justkui puhkus meie hingele ning kehale. Nagu suvel kantakse värvilisemaid ning õhulisemaid riideid, liigutakse ka kergemate parfüümide poole, mis sobivad kokku maailmaga meie ümber. Korralik suvine lõhnaõli kergendab meie hinge ka siis kui me peame töötama, tuues suvise värskuse ning kerguse meiega igapäevaselt kaasa. Järgnevalt toome me välja mõningad suvised lõhnad, mida erinevad naised üle kogu maailma suvistel päevadel armastavad kanda.

Alustame Giorgi Armani Acqua Di Gioiast, parfüümist mis on loodud suvisteks päevadeks. Parfüümis on esiplaanis tunda sidruni ja mündi aroome mis on tasakaalustatud magusate toonidega nagu pruun suhkur ning Labdanum. Tegemist on üpriski mängulise parfüümiga kuna hiljem on tagaplaanil tunda roosa pipra ning seedri aroome, mis sulanduvad ideaalselt tsitruse aroomiga kokku.

Käesolevat parfüümi on võimalik kanda peaaegu igal pool, nii tööl kui ka peol, hommikul kui ka õhtul.

Tom Ford Costa Azzurra on järgmine parfüüm, mida kantakse peamiselt suvisel ajal. Tegemist on unisex parfüümiga, mis tõttu on see sobilik nii meestele kui ka naistele. Costa Azzurra jõudis siia listi tema aromaatsuse ning kerguse tõttu, mis meenutavad värskeid suveõhtuid vee ning lõkke ääres.

Antud parfüümi peamised toonid on triivpuu, ambrette, merevetikad ning agaripuu, mis on tasakaalustatud värskete ning kergemate lõhnadega nagu sidrun, lavendel ning mandariin muutes parfüümi veelgi mängulisemaks ning suvisemaks.

Gucci Gucci Bamboo -See intensiivne, samal ajal õrn ja graatsiline lõhn peegeldab modernse naise mitmekülgsust, enesekindlust ja naiselikkust.
Bambus kasvab ja haljendab ka kõige ekstreemsemates oludes, on võimeline üle elama isegi jõulise orkaani. Tänapäeva Gucci naine on oma olemuselt vägagi bambuse sarnane. Tema jõud ja enesekindlus on tasakaalus kaasasündinud naiselikkuse ja stabiilsusega. Temast hoovab jäljendamatut naiselikku energiat ning ta on oma mitmekülgsuses ja paljutahulisuses imeliselt kütkestav. See on aluseks ka Gucci uue parfüümi sünniloole. Parfüümi Gucci Bamboo ühtaegu leebe ja intensiivne sensoorne kompositsioon ammutab inspiratsiooni Gucci naise harmoonilisest duaalsusest. Puidused ja soojad noodid värelevad nii lõhna südames kui põhjas. Sügava sandlipuu, joovastava Tahiiti vanilli ja unikaalse halli ambra akordid loovad täiusliku ja heliseva kontrasti leebe Casablanca liilia, naiselike apelsiniõite ja hapra ylang ylangi eksootiliste lillenootide loomupärasele naiselikkusele.

DavidOff Cool Water on järgmine suvelõhn milles on suurt rõhku pandud merelisele värskusele ning vabadusele. Parfüüm avab ennast värskete puuvilja aroomidega, liikudes edasi õrnade lilleliste lõhnade poole. Parfüümis on tunda meloni, lootuse, sidruni, jasmiini ning mee aroome, andes parfüümile üleüldiselt värske, õhulise ning merelise tunde.

Kuna tegemist on ideaalse suvelõhnaga sobib see igaks situatsiooniks, mis suvel võib ette juhtuda – pidu, töö, piknik, muuseumid jne.

Viimaseks suviseks parfüümiks toome me välja imekauni Versace Bright Crystal Absolu . Intensiivselt lillelõhnaline parfüüm naistele. Lõhnas tunnetad magusaid lillelõhnu koos puuviljaste alatoonidega. Armastusega täidetud kompositsioon on tipus rikastatud yuzu vilja ja granaatõunte nüanside ning värskendava jää akordiga, millele südames lisanduvad vaarikate, lootoslillede, pojengide ja magnooliate lõhnanoodid. Parfüümi põhi on segu Acajou puidust, ambrast ja muskusest luues totaalselt sensuaalse ja särava ning uskumatult isuäratava aroomide segu.

Kuna suvi on Eestis lühike ning tihti antakse meile vaid paar nädalat mõnusat sooja ilma siis suvised värsked aroomid mis meie ümber hõljuvad aitavad meil ennast rahustada ning nautida iga sekundit meie päevas. Eelnevad parfüümid on kõik ideaalseks palavateks ilmadeks kuna nad on värsked ning nad ei muuda parfüümi kandjat raskemaks nagu seda võivad teha tugevad talvised aroomid, mis sobivad ideaalselt sallide ning suurte kampsunite alla. Kuniks meil on suve, on meil ka kerged, imelised parfüümid mis muudavad iga päeva veelgi erilisemaks.

Share this post