NAISTE PARFÜÜM – KUIDAS VALIDA INTERNETIST ILMA LÕHNA TUNDMATA?

NAISTE PARFÜÜM – KUIDAS VALIDA INTERNETIST ILMA LÕHNA TUNDMATA?

Parfümeeriamaailm on väga kaunis aroomide kunst – see on mänguline, katsetav ja kindlasti pole sellel midagi, millel oleks piire. Kuid kuidas valida internetis õige aroom, kui oleme harjunud valikut tehes nii tugevalt toetuma oma lõhnameeltele?
Lõhn on ju nii isiklik, et isegi kui saate kelleltki hea soovituse, võib see lõhn teie nahaga kokkupuutudes muutuda ja mitte sobida teie maitsega. Seega, veebist ostmine on kindlasti seotud omamoodi väljakutsetega. Naiste parfüümide ostmise protsessi sujuvamaks muutmiseks anname teile näpunäited kuidas veebist lõhna valida.

Võimalusel enne ostmist proovige parfüümi

Kui soovite oma lemmik parfüümi uuesti ja uuesti osta, siis on kindlasti kõige mugavam viis veebist tellimine. Kuid kui ostate mõnda naiste parfüümi esmakordselt, siis võimalusel uurige seda lõhna põhjalikumalt enne ostu.

Uurige parfüümide mõisteid

Soovitame kõigepealt tutvuda põhiliste lõhnade terminoloogiate ja kategooriatega. Te ei pea detailidesse süvenema ja põhjalike uuringutega üle pingutama (kui just teid see ei huvita!).
Kestvus tähendab lihtsalt seda, kui kaua aroom püsib. Lõhna tugevusega kirjeldatakse lõhna ulatust. Kui naiste parfüümil on nõrk lõhn, tähendab see, et tõenäoliselt ei saa te seda lõhna tunda enne kui päris lähedal olete, näiteks kui panete nina oma randmele. Kui sellel on väga tugev aroom, võiksite sellise parfüümi kandmist kontoris või siseruumides töötades vältida. Samamoodi aitab Eau de Parfum’i Eau de Toilette’ist eristamine oma soove mõtestada. Kas eelistate kergemat lõhna, mis on oma olemuselt peenem, kuid kestab lühemat aega? Või otsite pikaajalist lõhna, mida saaksite hommikul peale kanda ja teate, et see aroom teid päeva lõpuni saadab. Loe ka meie blogi parfüümi ja tualettvee erinevustest.
Samuti kaaluge kõiki olemasolevaid erinevaid noote. Tavaliselt on parfüümil ülemised noodid, keskmised noodid ja baasnoodid ning te peaksite neid kõiki tundma, nii nagu parfüüm teie nahal nö. areneb.

Tutvuge parfüümide lõhnaperekondadega

Lõhnaperekondadest aru saamine aitab teil hinnata, millist tüüpi aroomid teile enamasti loomulikult sobivad. Kuid ükskõik, kas see on tsitruseline, lilleline, puuviljane, idamaine, muskuslik või puidune, pidage meeles, et see, et teile meeldib üks parfüüm, mis on teatud lõhnaperekonnas, ei tähenda kindlasti seda, et teid tõmbaks iga sellelaadne lõhn, kuid see on suurepärane võimalus kitsendada valikuid. Mõelge, kas teie praeguses parfüümis on mõni koostisosa või koostisosade segu. See võib näidata, millist lõhnaperekonda tasub otsida või milline parfüümi stiil sobib teile.
Citrus – laias laastus on tsitruselõhnad erksad ja energilised. Need sobivad hästi päeval, spordikottidesse, kontorisse ja suveks.
Aquatic – värsked, soolased, puuviljased ja meenutavad sageli merespreisid, vee- või ‘merelõhnad’ sobivad ideaalselt päeva-, suve- ja spordisaalide kottidesse. Näiteks Guerlain Aqua Allegoria Rosa Rossa
.

•    Gourmand – Soe, magus, sensuaalne ja lohutav gurmaanide lõhnaaine sisaldab „toiteväärtuslikke” noote nagu vanill, kaneel ja šokolaad. Need sobivad suurepäraselt õhtuseks kandmiseks ja kuumadeks kohtinguteks. Nagu Beyonce Heat .

•    Sport – Ehkki tegemist pole rangelt lõhnaperekonnaga, kipuvad spordilõhnad olema vürtsikad ja energilised. Need sobivad suurepäraselt spordisaalide kottidesse, puhkusereisideks ja õhtusteks ajaveetmiseks Näteks Lacoste Pour Femme.

•    Floral – Lilleline on naiste parfüümides rohkem levinud. Valige lillelõhn, et muuta tavapärasem õhtu mõnusaks armsaks olemiseks.  Näiteks Clinique Aromatics Elixir.

•    Oriental – Idamaised lõhnaained kipuvad olema sensuaalsemad ja võimsamad. Nad sobivad hästi kohtumisõhtuteks ja muudeks õhtusteks ettevõtmisteks, eriti sügisel ja talvel.  Näiteks Chopard Wish.

•    Woody (puidune) – Soojad, põhiliselt mehelikud lõhnad, aga sulanduvad ideaalselt ka naiste parfüümidesse, näiteks  Elizabeth Arden Provocative Woman.

Pöörake tähelepanu kirjeldustele

Te ei saa alati aroomi olemust selle nimetusest eristada, aga tasub pakendit siiski lähemalt uurida. Nimetus on sageli kasulik parfüümi iseloomu tuvastamisel. Sellised sõnad nagu” intensiivne “,” ekstreemne “,” pime “,” öö “,” kirg “ja” vesi “annavad kõik tunda lõhnas ja kirjeldavad omal kombel intensiivsust. Öise või musta pealkirjaga (ülaosas) lõhnaained on tõenäoliselt rikkalikud ja soojad, samas kui vee – (aqua) lõhnad on tavaliselt värsked ja kerged.
Lõhnaaineid tuleks tegelikult kirjeldada millegagi, mis kutsub esile mingisuguse emotsiooni. Nii saate aru, kas seda tüüpi lõhnaaine sobib teie isiksuse ja elustiiliga või mitte.

Mõelge värvile

Reklaamitööstus on värvi kasutanud toodete märgistamiseks juba aastakümneid , see on sama ka aroomimaailmas. Lõhnapakendid ei kajasta alati pudelis sisalduvat, kuid sageli pakendid viitavad seal sisalduva lõhna olemusele.
Kuld – lõhnapakendites kasutatakse kulda sageli kiirviitena luksuslike, rikkalike ja eksootiliste segude korral. Isegi kui te pole kunagi proovinud Paco Rabanne’i Lady Million’it, viitab kujundus lõhnaainetele, mis on visad, rikkad ja sobivad ideaalselt õhtuseks kandmiseks.


Kollased – Kollane pakend ja pudel tähistavad rõõmsameelsust, spontaansust, suve kergust ja õrnalt tsitruselist suvist aroomi.
Rohelised – Rohelistes karpides ja pudelites olevad lõhnad sisaldavad noote, mis meenutavad lehestikku või värskelt lõigatud rohtu ning on tavaliselt puisemad ja suitsusemad.
Must – tähendab üldiselt lõhnaaineid, mis on intensiivsed, sügavad ja sobivad õhtuks hästi.
Punane – seostub ohu, energia ja kirega ja on tavaliselt elav, terav ja vürtsikas lõhn.

Lõpetuseks

Internetis naiste parfüümide ostmisel on kõige olulisem võtta aega. Hea aroom jääb kestma ja see on oluline väljendus teie isiksuse kohta, nii et kui soovite arukalt investeerida, panustage kindlasti aega, et leida just teile sobiv.
Kindlasti tuleb meeles pidada, et parfüümi ei saa tagastada, kui see juba on avatud.
Leia meeldivaim naiste parfüüm meie e-poest.

 

Share this post