POPULAARSED MEESTE SUVELÕHNAD LÄBI AEGADE

populaarsed meeste suvelõhnad

POPULAARSED MEESTE SUVELÕHNAD LÄBI AEGADE

Käes on suvi koos armastatud päikese ning soojade ilmadega. Soojade ilmadega ei muutu ainult meie riidekapp vaid ka parfüümid ning siinkohal toomegi me välja populaarseimad suvelõhnad just meestele, mis toovad suve veelgi lähemale ning soojendavad meie hinge.

Kas suvel tuleb lõhnasid vahetada?

Igal aastaajal on oma iseloom ning aura. Kui talve seostatakse müstilisena, pimedana ning sügavana, üksikuna siis suvi on kerge, lapselik, rõõmus ning tuuline, värske. Seda näitavad ka parfüümid mida erinevatel aastaaegadel kantakse.

Talvel minnakse ikka üle tugevamatele kauakestvatele lõhnadele, mis püsivad ka meie kampsuni, jope ning salli all. Sellisteks lõhnadeks võivad olla intensiivsemad ning sensatsioonilisemad parfüümid nagu vanill, vürtsid ning puidused aroomid.

Suvel kanname me aga vähem riideid, õues on palav ning päike kõrvetab, mistõttu pööratakse rohkem tähelepanu värsketele parfüümidele nagu tsitrused või värske meri (marine).

Suvelõhnad

Suvi on vabadus, värskus ning rõõm, korralikud suvised lõhnad kannavadki sellist tunnet endaga kaasas ükskõik kuhu te ka ei lähe. Järgnevad lõhnad on soovitused kõigile meestele, mida sel suvel kanda.’

Tom Ford Neroli Portofino

Värskus igas hingetõmbes. Aromaatne ning tsitruseline parfüüm, milles on tunda värsket sidrunit, apelsiini, mandariini, jasmiini ning merevaiku. Sobib igapäevaseks kasutamiseks.

Giorgio Armani Code Absolu 

Parfüüm julgele ning kindlale mehele, kelle lõhn ei unune. Armani pakub pikaajalist parfüümi õrna vürtsi ning värskusega. Parfüüm sobib igaks olukorraks, olgu õues päike või kuu, vihm või lumi.

Calvin Klein Eternity Aqua
Modernne, värske ning nooruslik suvelõhn, mis toob endaga kaasa jaheda mere värskuse ning vabaduse ükskõik kuhu te ka ei lähe. Parfüümist võib leida kurgi, lootuse ning roheliste lehtede värskust. Lõhna südamest võib leida aga valmis ploomi, sandlipuud ning muskust.

Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme

Puidune lõhn mis peidab endas suve värskust ning vabadust. Mandariin, bergamot, greip pakuvad lõhna, mis sobib nii randa minekuks kui ka kontoris töötamiseks.

HUGO BOSS Boss Bottled Infinite

Hugo Boss, paljude meeste lemmik parfüüm just soojemateks päevadeks. Parfüüm pakub õuna, mandariini ning rosmariini aroome, mis kõik sulanduvad päikeseliste ilmadega ideaalselt kokku, pakkudes kauapüsivat värskust igale mehele

Kuidas leida suvelõhna?

Nagu varem mainitud, otsitakse suveks värskemaid ning kergemaid aroome. Parfüümides tuleb selles otsida näiteks õuna, mandariini, apelsiini, sidrunit ning greipi. Värsked aroomid võivad olla segatud ka puiduste aroomidega nagu sandlipuu või vürtsikamate aroomidega, pakkudes suveõhtutesse midagi veelgi erilisemat.

Vaadates parfüümide värve, võib aga leida enda uue suvelemmiku just sinisest värvist, mis annab edasi värskust ning vabadust nagu on meri ning soojad päevad.

Kõik eelnevad parfüümid on saadavad meie parfüümide e-poes!

Share this post