Hermes Le Jardin de Monsieur Li tualettvesi meestele ja naistele (50ml)

Hermes Le Jardin de Monsieur Li tualettvesi meestele ja naistele (50ml)

61.75

Availability: In stock

Suurus 50ml LAOS

SKU: 61800 Category:

kirjeldus

Hermes Le Jardin de Monsieur Li tualettvesi meestele ja naistele (50ml)

Kasutamine

  • Parfüümi soovitatakse pihustada pulseerivatele kehaosadele – peopesadele, põlvedele, kaelale, kõrvatagustele piirkondadele, samuti küünarnukkide sisemusse. Lase kuivada, ära hõõru, sest aroom võib muutuda. 

Hermès

Hermes on Prantsuse luksuskaupade tootja. Juhtivate konsultatsioonifirmade avaldatud erinevate reitinguskaalade järgi on see kõrgeima väärtusega ülemaailmne luksusbränd. Rikkaliku pärandi, peene meisterlikkuse, detailide, kõrge kvaliteedi ja professionaalsuse kombinatsioon kogu loome- ja tootmisprotsessis on andnud Hermesele kõrge positsiooni kõrge konkurentsiga luksusmaailmas. Praegu on Hermese kaubamärgi tootevalikus nahktooteid, aksessuaare, parfüüme ja valmisrõivaid.

Thierry Hermes asutas 1837. aastal Pariisis pereettevõtte. Algselt oli tema eesmärk teenida Euroopa aadleid, pakkudes nahast ratsutamisvarustust. Järk-järgult laienes ettevõtte tootevalik iga põlvkonnaga. Hermese kaubamärgiga reisikotid on olnud teel globaalse edu poole ja neid on alati kujutatud moeikoonidena. 2014. aasta seisuga oli kogu maailmas 311 Hermese kauplust, millest 207 kuulusid otse Hermesele.

Hermesil on äärmiselt ilus ja rikkalik edulugu. Piiratud turustamine, ainuõigus ja kontrollitud turundus on võimaldanud ettevõttel kahekordistada oma aastase kasvu. See peegeldab Hermese kaubamärgi turvalisust maailma elanikkonna väga rikastes osades. Fakt, et kaubamärki peetakse kõigi luksuslike moemajade seas kõige innovaatilisemaks, näitab ettevõtte pühendumust pidevalt toota ja tarnida ülikomplekseid tooteid, mis on ainulaadsed, väljendavad tugevat meelt ja millel on käsitöös erakordne eelis. Ettevõtte tulevik on kindel, kuid selleks, et säilitada oma positsioon kallite luksuskaupade turusegmendis, tuleb areneda ja diferentseeruda, kasutades selleks oma perekonna kaubamärgi jõudu: pärandi, autentsuse ja prestiiži ikooni.

Tualettvesi nimega Le Jardin de Monsieur Li brändilt Hermes. Toode on suurusega 50ml ja mõeldud meestele ja naistele.

Lisainfo

EAN

Artikkel

Kaubamärk

Laoseis

Laos

Suurus

50ml

Tootegrupp

Tualettveed

Sobivus

Naiste toode

Kategooria

Arvustused

Tagasisidet ei ole veel antud.


Ole esimene, kes selle üle vaatab “Hermes Le Jardin de Monsieur Li tualettvesi meestele ja naistele (50ml)”

Sa lisasid just selle toote ostukorvi!: