GlamWhite Pre-filled Trays eeltäidetud hammaste valgendamise vormid

GlamWhite Pre-filled Trays eeltäidetud hammaste valgendamise vormid

24.90

Availability: In stock

Suurus LAOS

SKU: AZA_GW-TRAY Category:

kirjeldus

Koheselt valmis kasutamiseks hammaste valgendamise vormid on pehmed ja paindlikud, et pakkuda maksimaalset mugavust ja toimet. Sisaldavad tõhusat, kuid hambaemaili kaitsvat valgendusgeeli, mis muudab hambad kuni 7 tooni heledamaks, ilma neid tundlikuks muutmata.

Tulemused on nähtavad juba pärast esimest kasutuskorda. Parima tulemuse saavutamiseks soovitatakse vorme kasutada 5-l järjestikusel päeval. Toode sobib ka aeg-ajalt kasutamiseks, vastavalt vajadusele.

 • Ühekordseks kasutamiseks;
 • komplektis 5-päeva kogus;
 • lihtne kasutada;
 • kohene tulemus;
 • piparmündi maitse;
 • ei tekita tundlikkust;
 • 20 minutit päevas;
 • EU standarditele vastav koostis*;
 • valmistatud USA-s, imporditud UK-st.

Komplekti kuulub:

 • 10 GlamWhite eeltäidetud hammaste valgendamise vormi.
 • Kasutusjuhend

Koostis: Glycerin, Propylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Sodium Saccharin, Mica, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Sodium Carbonate Peroxide (Sodium Percarbonate), CI 77891.

*Valgendusgeel põhineb naatriumperkarbonaadil, mis kokkupuutel süljega vabastab kuni 0,1% vesinikperoksiidi (kooskõlas EL standarditega).

Hoiatus: Mitte neelata. Vältige silma sattumist. Hoida lastele kättesaamatus kohas, mitte kasutada alla 18 eluaasta. Ärge kasutage magamise ajal. Ärge taaskasutage eeltäidetud vorme. Mitte kasutada, kui olete lapseootel või toidate rinnaga, hambad ei ole korras või esineb igemehaiguseid või juhul, kui olete allergiline mistahes koostisainete suhtes. Samuti kui kannate hambaklambreid. Ei tohi kasutada pärast äsjast hambakirurgiat või kui Teil esineb lõualuuprobleeme. Ei valgenda sildu, kroone, laminaate, valgeid plomme ega kunsthambaid.

GlamWhite Pre-filled Trays eeltäidetud hammaste valgendamise vormid on ideaalne lahendus neile, kes soovivad saavutada erakordselt valged hambad lihtsal ja mugaval viisil. Need professionaalsed eeltäidetud vormid on valmistatud kõrgekvaliteedilisest materjalist, mis sobib ideaalselt õrnadele hammastele ning aitab vähendada tundlikkust.

Vormid sisaldavad ohutut ning tõhusat toimeainet – karbamiidperoksiidi, mis tungib sügavale hambaemaili ja muudab hambad tunduvalt heledamaks juba pärast paari kasutuskorda. Pre-filled Trays vorme on samuti äärmiselt mugav kasutada, kuna need ei vaja ühtegi lisaseadet ning neid on võimalik kasutada nii kodus, kui ka reisil olles.

Vormidel on universaalne suuruse sobivus, mis sobib igas suuruses hammastele. Hambavormidel on spetsiaalsed sooned, mis hoiavad neid kindlalt paigal ning tagavad järjepideva valgendamistulemuse. Tulemuseks on erakordselt valged ja säravad hambad mõne kasutuskorra jooksul.

GlamWhite Pre-filled Trays vorme on lihtne kasutada. Peate lihtsalt võtma vormi pakendist välja ja asetama selle oma hammastele. Vormid hoiavad end kindlalt kinni ja lahustuvad õrnalt aja jooksul. Parima tulemuse saavutamiseks soovitatakse neid kasutada iga päev 30 minutit.

Kokkuvõtteks võib öelda, et kui otsite tõhusat ja mugavat viisi hammaste valgendamiseks, siis GlamWhite Pre-filled Trays eeltäidetud hammaste valgendamise vormid on suurepärane valik. Need on ohutud, tõhusad ning sobivad igas vanuses inimestele. Kerge, mugav ja uskumatult tõhus – seda kõike ja veelgi enam pakuvad GlamWhite Pre-filled Trays hammaste valgendamise vormid.

Lisainfo

EAN

Artikkel

Kaubamärk

Laoseis

Laos

Tootegrupp

Suuhooldus

Kategooria

Arvustused

Tagasisidet ei ole veel antud.


Ole esimene, kes selle üle vaatab “GlamWhite Pre-filled Trays eeltäidetud hammaste valgendamise vormid”