BetterYou magneesiumihelbed (250 g)

BetterYou magneesiumihelbed (250 g)

6.45

Availability: TOOTE TARNEAEG 5-14 TÖÖPÄEVA!

Suurus KESKLAOS

SKU: PBY_P33438 Category:

kirjeldus

 

BetterYou magneesiumi helbed on toodetud magneesiumkloriidist, mis on üks puhtamaid maailmas. Helbed on valmistatud Zechsteini merepõhjast kaevandatud magneesimkloriidist, mis on seal settinud ja puhastunud üle 250 miljoni aasta, tänu millele on ta jäänud saastest puutumata.

BetterYou magneesiumihelbed sisaldavad puhast ja looduslikku Zechstein Inside® 47% magneesiumkloriidi. Farmaatsiatööstuse klassi kuuluvad helbed tagavad magneesiumi tõhusaima imendumise. Uuringud on näidanud, et läbi naha imbuv magneesium tõstab mineraali taset organismis kuni 5 korda kiiremini kui tavalised tabletid või kapslid.

 

 

Magneesium on üks olulisemaid mineraal meie kehas, mis:

– osaleb luukoe tekkes ja lihaste normaalses funktsioneerimises

– osaleb valkude ja nukleiinhapete sünteesil ja omab olulist rolli närvisüsteemi talitlusel

– reguleerib südamelihase tööd

– soodustab kaltsiumi imendumist organismis

 

 

 

 

Magneesiumipuudus võib põhjustada lihasekrampe, seljavalu, ängistust, depressiooni ja palju muud organismi laastavat.

Kasutamine:

Jalavann: Naudi lõõgastavat jalavanni Lisa 150 g BetterYou magneesiumi helbid sooja veega jalavanni, kus vett on nii palju, et see kataks jalad. Lõõgastu ja naudi mõnusat jalavanni 15 minutit või kauem! Soovitatav oleks teha nädalas 2-3 magneesiumivanni. Jalavannide sagedust võib suurendada vastavalt vajadusele.

Vann kogu kehale: lisa vanniveele 250 g BetterYou magneesiumihelbeid, lõõgastu ja naudi!

NB! Vannivesi ei tohi olla liiga kuum, sobibv temperatuur magneesiumi optimaalseks imendumiseks on 38-41 °C. Liiga kuum vesi võib hoopis põhjustada magneesiumi eraldumist, mitte imendumist.

 

 

 

 

Tuntud moeajakirja Harper's Bazaar 2012. aasta 100 parima ilutoote välja selgitamisel valiti BetterYou magneesiumihelbed 1. kohale kategoorias " Parim üleöö stressi leevendaja”.

 

 

 

 

Milleks eelistada BetterYou magneesiumitooteid?

Kõik BetterYou tooted läbivad range kvaliteedikontrolli ja iga partiid testitakse ISO akrediteeritud Eurofins laborites, et garanteerida parim kvaliteet ja nõuetele vastavus. Kui partii kontrolli ei läbi, siis neid tooteid turule ei lasta. Tänu oma kvaliteedile ja efektiivsusele on BetterYou tervisetooteid pärjatud mitmete kõrgelt hinnatud auhindadega.

 

 

Lisainfo

EAN

Artikkel

Kaubamärk

Laoseis

Kesklaos

Tootegrupp

Käed ja jalad

Kategooria

Arvustused

Tagasisidet ei ole veel antud.


Ole esimene, kes selle üle vaatab “BetterYou magneesiumihelbed (250 g)”