Aesti turba sauna kehamask (150 ml)

Aesti turba sauna kehamask (150 ml)

9.90

Availability: In stock

Suurus LAOS

SKU: AZA_600821 Category:

kirjeldus

100% looduslik Eesti filtreeritud turba kehamask tagab lõõgastava enesetunde ja muudab naha siidiselt pehmeks. Aesti turba kehamask taastab naha värskuse ja selle loodusliku puhtuse, luues lõõgastava enesetunde, mida oled kaua oodanud. Kehamaski kasutades muutub Sinu nahk siidiselt pehmeks, säravaks ja nooruslikult elastseks.

  • Sobib kõikidele nahatüüpidele
  • Parandab naha niiskuse tasakaalu selle kõikides kihtides
  • Turbas sisalduvad mineraalained imenduvad protseduuri ajal rakkudesse ning aitavad maandada pingeid ja valukoldeid kehas
  • Lõõgastav toime garanteerib parima une järgnevaks ööks

Ühekordne pakend tagab maski värskuse, hügieenilise puhtuse ning lihtsa kasutusmugavuse. Lisaks on iga kasutuskord ette ära mõõdetud, et garanteerida turbast saadav maksimaalne tulemus.

Kasutamine:  Eelsoojenda kehamask ca 40 kraadini. Koori keha. Kanna kehamask ühtlase kihina ihule (150g üks kasutuskord). Kata keha kile ja sooja tekiga. Lase maskil toimida ca 20 minutit. Pese mask ihult puhta veega. Peale protseduuri joo soovi korral vett ning lõõgastu ca 30 minutit. Kasuta maski 1-2 korda nädalas.
Kasutamine saunas: Küta saun 40-50 kraadini. Kata saunalava kilega. Enne kehamaski peale kandmist ole 5 minutit köetud saunas, et avada nahapoorid. Kanna kehamask ühtlase kihina ihule (150g üks kasutuskord). Lase maskil toimida ca 20 minutit. Jälgi, et mask keha peal ära ei kuivaks. Pese kehamask ihult rohke veega. Peale protseduuri joo soovi korral puhast vett ning lõõgastu ca 30 minutit. Soovitavalt kasuta maski 1-2 korda nädalas. 

Ainukese dreneeriva hoolitsusena sobib see mähis ka neile, kel muidu kilpnäärme probleemide tõttu on vastunäidustatud merevetikad või muda. Ei sobi kasutamiseks lapseootel emadele ja rinnaga toitmise ajal.

Lisainfo

EAN

Artikkel

Kaubamärk

Laoseis

Laos

Tootegrupp

Maskid

Sobivus

Naiste toode

Kategooria

Arvustused

Tagasisidet ei ole veel antud.


Ole esimene, kes selle üle vaatab “Aesti turba sauna kehamask (150 ml)”