Rullmassaažikreem priimulaõli ja õunaseemne ekstraktiga (100ml)

Rullmassaažikreem priimulaõli ja õunaseemne ekstraktiga (100ml)

19.90

Availability: In stock

Suurus LAOS

SKU: AZA_7281 Category:

kirjeldus

RIKASTATUD SALENDAV JA TSELLULIIDIVASTANE KREEM kasutamiseks koos masinaga: innovaatiline, aktiivselt soojendav kreem kohvist ekstraheeritud bioloogiliselt aktiivsete koostisosadega võitleb tselluliidiga, lagundab rasvarakke ning tõstab naha kvaliteeti. Kasutamine: kandke probleemsetele piirkondadele – puusadele, jalgadele, kätele. Masseerige, kuni kreem on täielikult imendunud. Parima tulemuse saab kui teha iga päev üks asi oma keha heaks! Tselluliidivastane kreem kofeiini ja vetikaekstraktiga on mõeldud rullmassaaži protseduuri ajaks salongis ning trimmiv kreem priimulaõli ja õunaseemne ekstraktiga rullivabadeks päevadeks kodus. 

Koostisosad (INCI): Kohvist ekstraheeritud aktiivained – keha modelleeriv segu neljast väga tõhusast biotehnoloogilisel teel kohviubadest saadud koostisosast: kofeiin (Caffeine), teobromiin (Theobromine), metüülksantiin (Methyl Xanthine), paraksantniin (Paraxanthnine) aktiveerivad ainevahetust rasvarakkudes, vähendades märgatavalt lokaalseid rasvakogumeid ja siludes naha ebatasasusi. Taastavad koostisosad: Aasia vesinaba leheekstrakt (Centella Asiatica), luuderohu ekstrakt (Equisetum Arvense) ja rohelise tee ekstrakt (Camelia Sinensis) niisutavad, pehmendavad ja toidavad nahka. Selle tulemusena parandab toode naha toestavat struktuuri tselluliidist kahjustatud kudedes. 

Tundliku nahaga inimestel võib esineda kuum, isegi kõrvetav tunne ning naha punetus kohtades, kuhu kreem peale kanti. Ei soovitata inimestele, kellel on väga haprad kapillaarid või nähtavad retikulaarsed veenid. Kui teil on vaja toodet kasutada, kasutage lokaalselt, hoidudes nähtavatest kapillaaride võrgustikest. Vältige kokkupuudet silmade ja limaskestadega. Pärast kasutamist peske põhjalikult käsi.

 

 

  •  

Rullmassaaž on kogukehamassaaž, mida teostatakse masinal puidust keerlevate rullikute abil. See on lümfi- ja spordimassaaž samaaegselt. Seanss koosneb spetsiaalselt lümfimassaažiks välja töötatud 15 kehaasendist kindla järjestuse alusel. 1 seanss kestab 60 minutit. Rullmassaaž koos infrapunavalgusega on tõhus ja kasulik- väljutab kehast mürkaineid, aitab vähendada ümbermõõte, kaalu ja tselluliiti, parandab lihastoonust, vormib ja tugevdab keha, parandab naha üldist seisundit, vähendab rasva, stimuleerib lihaseid, aktiveerib lümfiringlust, stimuleerib ainevahetust ja vereringet, tõuseb üldine energiatase.

Parima tulemuse saab kui teha iga päev üks tegu oma keha heaks! Selleks soovitame rullmassaažikreeme- tselluliidivastane kreem kohvi ja vetikaekstraktiga, mis on mõeldud rullmassaaži protseduuri ajaks salongis (aitab probleemsematel piirkondadel kiiremini tulemuseni jõuda) ning trimmiv kreem priimula õli ja õunaseemne ekstraktiga rullivabadeks päevadeks kodus.

Sel aastatal võitis Rollfit rullmassaaž Buduaari lemmik 2020 tiitli.

 

Lisainfo

EAN

Artikkel

Kaubamärk

Laoseis

Laos

Tootegrupp

Kehakreemid

Kategooria

Arvustused

Tagasisidet ei ole veel antud.


Ole esimene, kes selle üle vaatab “Rullmassaažikreem priimulaõli ja õunaseemne ekstraktiga (100ml)”

Sa lisasid just selle toote ostukorvi!: