Meist

  

Saame tuttavaks

Mina olen Uku Järg ning olen Tax Free e-poe juhataja. Lõin selle e-poe paar aastat tagasi eesmärgiga pakkuda klientidele ainult kvaliteetseid tooteid ning teha seda kõigist teistest müüjatest (ka teistest e-poodidest) soodsamalt ning tuua parfüümide hindu kõrgustest maa peale tagasi. Usun, et kvaliteetsed parfüümid peaksid olema kõikjal taskukohase hinnaga! 

Mind teeb siiralt õnnelikuks, et olenemata veel küllaltki lühikesest tegevusajast on kliendid meid nii soojalt vastu võtnud.  Ainuüksi Tax Free facebooki on kogunenud paarkümmend tuhat sõpra ning e-poodi tuhandeid ja tuhendeid püsikliente. 

Minult on tihti küsitud, et kuidas on võimalik müüa tooteid nii palju teistest pakkujatest soodsamalt. Siinkohal ei ole mingisugust saladust, küsimus ei peitu selles, et Tax Free müüb parfüüme soodsalt, vaid teised poed, kes müüvad tooteid üle kahe korra kõrgema hinnaga müüvad seda lihtsalt üle mõistuse kallilt. Muidugi on arusaadav, et tavapood ei saagi kunagi konkureerida e-poega, sest tavapoes on lihtsalt igakuised kulud kümneid kordi suuremad. E-poes puuduvad vargused, vajadus tester-toodete järgi, ei ole vaja turvamehi, mitmes vahetuses müüjaid, puuduvad üüri- ja kommunaal kulud ja palju palju muud, mis kõik väljenduvad toote hinnas ja mille maksab tegelikult kinni ju klient. Seega, kui Sul on aega mõni päev oodata, millal pakk jõuab Sinu soovitud SmartPosti pakiautomaati või Eesit Postiga soovitud aadressile, siis soovitan Sul kindlasti tellida parfüüme ja ilutooteid internetist.

PS! Kõikidele Tax Free e-poest tellitud toodetele kehtib tasuta transport! Samuti saad valida mitme kullerfirma vahel, kas soovid pakki tellida pakiautomaati või kindlale aadressile. Lisaks tasuta saatmisele kehtib ka igale ostule 100% kvaliteedi garantii. Kuna paljude klientide hirmuks internetist tellides on kahtlus, kas parfüümid on originaalid, siis selle pärast sa enam muretsema ei pea. Kinnitan, et kõik tooted on originaalid, kuid juhul, kui toode ei peaks vastama kvaliteedile, siis on Sul õigus 30. päeva jooksul see tagastada ning kanname Sulle viivitamatult raha tagasi!
Loodan, et saame Sind parfüümide ja ilutoodete ostmisel aidata. Juhul, kui Sul tekib küsimusi või probleeme, siis võta ikka julgesti ühendust – aitame ning vastame Sulle meelsasti! 🙂

Kõike kaunist soovides,

Uku Järg
Tax Free e-poe juhataja

Kontakt:
info@taxfree.ee