Kasutustingimused

Müügi- või kasutustingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale võib lisanduda tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Tellimus jõustub ja loetakse töösolevaks alates tasumisele kuuluva summa laekumisest CloudScale OÜ arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Tellimusi saadetakse kõikidesse Euroopa Liidu riikidesse, kuid transpordikulud võivad sihtriigiti erineda.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine 14 kalendripäeva jooksul, erandjuhtudel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Toodete tagastamine

Üldjuhul parfümeeriatooteid tagastada ei saa. Mõningatel erandjuhtudel tuleme oma klientidele vastu eeldusel, et pakendit pole rikutud ning kaup tagastatakse tellija kulul aadressil:

CloudScale OÜ
Pärnu mnt 142a
11317 TALLINN

Kauba tagastamise kulusid ei kanna ostja juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Pretensiooni esitamise õigus

Kliendil on õigus esitada pretensioon, kui kaubal ilmneb lepingu tingimustele mittevastavus või puudus. Puuduse korral tuleb pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul TaxFree.ee veebipoe poole, saates e-kiri pretensiooniga aadressile tellimused@cloudscale.ee

TaxFree.ee ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Isikuandmete töötlemise põhimõtted leiad meie isikuandmete töötlemise lehelt. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.